Працевлаштування в Тернополі демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО — їх адаптація до мирного життя

19 Вер 2017 / 07:43 | Переглядів: 2334

Збройні сили України 2

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості у пошуках роботи у січні - серпні 2017 року перебували на обліку 146 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, що проживають в м. Тернополі, з них мали статус безробітного та отримували допомогу по безробіттю 121 особа. З початку року 28 осіб працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, з них 6 військовослужбовців працевлаштовані з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску та 1 учасник АТО отримав одноразово допомогу для організації підприємницької діяльності, 14 - направлені на підвищення кваліфікації.

За станом на 01 вересня 2017 року на обліку у центрі зайнятості перебувають 64 військовослужбовці - учасники АТО, з них мають статус безробітного 44 особи та отримують виплати по безробіттю - 37 безробітних, які брали участь у проведенні антитерористичної операції та потребують соціального захисту, що проживають в м. Тернополі. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. Значна частина військовослужбовців на даний час проходить реабілітацію після звільнення з лав ЗСУ, що унеможливлює прискорення їх працевлаштування.


Ірина ОПАЛКО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.