Настільні ігри для бійців збирають в Тернополі

06 Лип 2015 / 11:25 | Переглядів: 2144

шахи

Настільні ігри для українських солдатів у зоні АТО, завдяки небайдужим жителям міста та області , зібрала Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату за останні тижні. Люди купували, як нові набори шахів, шашок, лото, нард, головоломок, так і приносили ті, що зберігалися вдома довгі роки. Останні є уже своєрідними раритетами.

Колись ці старі ігри давали їх власникам добрі емоції, об'єднували у сімейному та дружньому колі.

Дехто може думати: "Нащо настільні ігри, якщо не вистачає їжі, військового спорядження, одягу…"

Але, насправді, потрібно все, навіть ті речі, які на перший погляд, здаються неважливими. Той, хто спілкується із військовими чи є волонтером це знає і бачить.

Саме ці ігри, які уже є - відправимо бійцям на Схід України. Спілкуючись зі священиками, які їздять на передову, знаємо, що хлопці таки їх чекають і що для емоційної розрядки та відпочинку у вільний час, настільні ігри будуть зовсім не зайві для українських бійців.

Акція ще продовжується! Хто має можливість долучайтеся! Телефонуйте за номером 0986441298 (Ірина Скоробогата, прес-служба єпархії) та приносьте ігри, якими ви уже не користуєтеся, або просто хочете подарувати.

Приділіть увагу солдатам, людям , яким іноді необхідно відволіктися від важких думок, хоча б на якийсь час, та відпочити із максимальною користю, яка можлива в даних обставинах.

Ірина Скоробогата

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.