Бійців АТО у Тернополі забезпечать земельними ділянками

04 Січ 2016 / 12:19 | Переглядів: 991

АТО 363

Тернопільська міська рада однією з перших в Україні розпочала виділяти земельні ділянки для бійців АТО. Цей процес розпочався у 2014 році і до сьогодні уже виділено понад 700 ділянок для бійців на вул. Микулинецькій. Наразі розробляється проект про виділення землі учасникам АТО у напрямку Львівської траси, а пропозиція щодо виділення земельних ділянок в напрямку Підволочиського шосе потребує технічних змін.

"Частина землі в напрямку Підволочиського шосе перебуває у користуванні комунального підприємства і для того, щоб виділити її учасникам АТО, треба розробити зміни до Генерального плану міста та провести ряд інших процедур, - зазначає начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр. - Проте, у будь-якому випадку, землею під індивідуальне будівництво будуть забезпечені учасники АТО, які подадуть необхідні документи у ЦНАП".

Окрім того, попри численні чутки, землі на вул. Микулинецькій, які виділили учасникам АТО, санепідстанція визнала придатними для будівництва індивідуального житла.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.