Завтра у Тернополі проведуть семінар з питань енергоефективності у житловому секторі

24 Лис 2015 / 08:02 | Переглядів: 954

Тернопільська міська рада перемогла у конкурсі з відбору учасників проекту «Пряма демократія в дії». Про це повідомив помічник міського голови Максим Черкашин. Загалом було подано 18 заявок з усіх рег

25 листопада у Тернополі проведуть семінар на тему "Енергоефективність у житловому секторі України" для журналістів з Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Під час заходу будуть обговорені питання, як посилити реформаторські дії, підвищити їх дієвість та ефективність під час опалювального сезону, коли рівень споживання житлово-комунальних послуг та енергоресурсів суттєво зростає.

Проект організовує Міжнародна фінансова корпорація (IFC, Група Світового банку) за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Зазначимо, що Тернопіль активно співпрацює зі Світовим банком у реалізації трьох проектів: модернізації систем водопостачання та водовідведення, модернізації систем централізованого теплопостачання та проведення енергоаудиту об'єктів житлово-комунального фонду.

Захід відбудеться у середу, 25 листопада за адресою: м. Тернопіль (готель "Тернопіль", вул. Замкова, 14, конференц-зал №3, 3-й поверх).

Акредитація для ЗМІ за тел.: 050-528-03-15, 096-390-30-25.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.