У Тернополі за два тижні капітально відремонтують дороги та нанесуть розмітку

04 Лип 2013 / 12:28 | Переглядів: 2577

ремонт доріг каток

Фото: rada.te.ua

"У Тернополі - в першу чергу ми капітально ремонтуємо 19 об'єктів затверджених рішенням виконавчого комітету, - розповідає Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради. - На сьогоднішній день уже зроблені вулиця Дівоча, транспортна розв'язка вулиць Тарнавського, Коновальця, Злуки, вулиці Живова, Крушельницької, Коновальця".

Також влаштовано вирівнюючий шар на вулицях Купчинського та Корольова і проводять роботи на вулиці Текстильна.

"На Текстильній ми встановлюємо верхній шар асфальту, - зауважує Олег Вітик. - На вулиці За Рудкою проведено фрезерування дороги та влаштовуємо бордюрний камінь. Розпочато підготовчі роботи до ремонту ділянки вулиці Живова - від вул. Шашкевича до Паращука в районі школи №24, біля зупинки "Орнава".

Виконується капітальний ремонт двох дворів - на вулицях Лепкого,6 та Володимира Великого, 6.

"Плануємо розпочати роботи по розширенню проїжджої частини під двоарочним мостом, поставити верхній шар на вулиці Купчинського та Корольова, - каже Олег Вітик. - На вулицях Дружби, Миру, Винниченка найближчим часом будемо проводити фрезерування - знімати повністю верхній шар дороги. Також хочемо завершити роботи по вулиці Довженка, в районі Старого парку та на Об'їзній по вул. Будного" .

Якщо погодні умови дозволять, комунальники обіцяють завершити ремонтні роботи у найближчих два тижні.

"Ми розпочинаємо ремонт дороги з її прибирання, тоді йде фрезерування - зрізаємо повністю верхній шар, далі підсилення ділянки та встановлення вирівнючого шару, щоб дорога вкаталася залишаємо на тиждень, - розповідає начальник відділу технічного нагляду. - Тоді, через тиждень, підсилюємо дорогу і встановлюємо другий, верхній шар асфальту, який вирівнюється і наноситься розмітка".

Сьогодні комунальники розпочали наносити розмітку на проспекті Степана Бандери, а також завершують розмічати вулиці Грушевського і Листопадову.

По закінченню ремонтних робіт, розмітка буде нанесена на усі дороги міста.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.