Тернопільська міська рада допоможе вирішити проблемні питання ОСББ

05 Лют 2016 / 12:29 | Переглядів: 1368

 45 нйф й5  5 5 5 65 66  6 64асм  см см см см

360 об'єднань співвласників багатоповерхових будинків офіційно зареєстровано у Тернополі. Задля вирішення актуальних питань, у міській раді була ініційована зустріч голів ОСББ та профільних управлінь органу місцевого самоврядування на чолі з міським головою Сергієм Надалом.

Керівники ОСББ звернулися із проханням ліквідувати стихійні сміттєзвалища поблизу їх будинків, забезпечити миття та дезінфекцію сміттєвих контейнерів, провести ремонт проїзних доріг, освітити пішохідні ділянки на вул. Коновальця, 12-15, збільшити час роботи світлофорів на перехресті вулиць Купчинського - Злуки -15 Квітня та у деяких випадках допомогти відновити архівні документи житлового будинку.

Міський голова Сергій Надал зауважив, що ОСББ матимуть пріоритет у фінансуванні на проведення капітальних ремонтів. З інших зазначених питань очільник Тернополя дав необхідні доручення, а в місцях утворення стихійних сміттєзвалищ, за згоди мешканців ОСББ, будуть встановлені відеокамери.

Окрім того, у місті розроблять методичні рекомендації покрокової процедури створення ОСББ для інших об'єднань тернополян, які готові брати відповідальність за утримання власних будинків.

Як відзначив керівник громадської спілки "Рада голів ОСББ", депутат міськради Сергій Лупак, під час зустрічі представники об'єднань співвласників багатоповерхових будинків отримали відповідь на актуальні питання.

"Переконані, що такі зустрічі відбуватимуться періодично і саме так тернополяни зможуть ефективніше здійснювати управління багатоповерховим будинком", - зазначив Сергій Лупак.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.