Працівники ПП “Вікторія – М” ремонтують вхідні дашки у будинках на бульварі Вишневецького

03 Бер 2016 / 09:56 | Переглядів: 675

45 нпрчи4 уфц4кґ яґасчм я я яґч смячс

Працівники ПП “Вікторія - М” ремонтують вхідні дашки у будинку на бульварі Вишневецького, 5.По завершенні цього виду робіт за сприятливих погодних умов працівники пофарбують входиструктурною фарбою.

Напередодні силами працівників підприємства було здійснено ремонт вхідних дашківу будинкуна бульварі Вишневецького, 7.Також працівниками ПП “Вікторія - М” було пофарбовано структурною фарбоюдванадцять входів у під'їзди і встановлено нові дашки з кольорового профнастилунад входами в під'їзди в будинках №2 та №4 на вулиці Леся Курбаса,вул. Полковника Морозенка, 5 та інших.В будинку №3 на бульварі Дмитра Вишневецького в серпні працівниками підприємства такожбуло відремонтовано входи в під'їзди.Також силвами працівників підприємства було здійсненовлаштування дашків з профнастилу над входами в під'їздибудинку №1 на вулиці Полковника Морозенка.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.