Павло Савечко взяв участь у круглому столі на тему енергоефективності

10 Бер 2016 / 12:55 | Переглядів: 1020

4 рчптчвопр оеін ш76 ш76 8у ш76 иц45н шгд опн ера

Завідувач сектору енергозбереження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко взяв участь у круглому столі на тему"Грантова діяльність задля енергоефективності у громадах", який відбувся всереду, 9 березня.

Захід провели представники Громадянської мережі ОПОРА за підтримки проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні".

Учасники круглого столу обговорили пріоритетні напрямки залучення грантової допомоги для реалізації таких проектів у Тернополі: освіта населення, пропагування енергоефективних заходів, інституційна підтримка ОСББ, проведення аналітичних досліджень тощо.

Круглий стіл допоміг скоординувати дії громадських організацій та влади міста у досягненні спільних цілей у сфері енергоефективності в громаді.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.