«Парк здоров’я», що з’явиться на «Дружбі» займатиме майже 9 га

01 Сер 2015 / 09:34 | Переглядів: 1148

парк

"Парк здоров'я", який уже до Дня міста з'явиться на масиві "Дружба" буде мати територію майже9 га, тому цього року у ньому виконають лише першочергові роботи. У наступні роки роботи із його облаштування будуть тривати.

Це буде перший із часів Незалежності новий парк, який облаштують у Тернополі. Пpи вхoдi дo ньoгo уже cпopyдили дepeв'янy apкy, пpaцiвники пiдpяднoї opгaнiзaцiї пpoдoвжyють poбoти iз oблaштyвaння дopiжoк y пapкy фiгypними eлeмeнтaми мoщeння тa звiльняють пpилeглi тepитopiї вiд самосівів. Тут передбачено встановити спортивний, дитячий, оглядовий майданчики та лавки для відпочинку.

"Переконаний, що жителі кожного масиву повинні мати відпочинкову зону неподалік власних будинків. В попередні роки ми облаштовували центральні парки та бульвар на Східному масиві, цього ж року ремонтуємо бульвари Вишневецького та Куліша на Алясці, а також створюємо новий парк на масиві Дружба, - розповідає Сергій Надал. - Наразі у новому парку триває облаштування пішохідних ділянок, а незабаром буде встановлено дитячий та спортивний майданчики".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.