На Тернопіллі перейменували чотири автошляхи державного значення.

18 Вер 2017 / 18:33 | Переглядів: 1170

Автошлях

П

Постановою Кабінету Міністрів України № 654 від 9 вересня 2017 внесено зміни щодо назв, статусу, протяжності та значень низки автомобільних доріг загального користування державного значення на території всієї України, - повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області..

Зокрема, у Тернопільській області дорогу Н-02 Львів - Тернопіль перейменували на М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на м. Люблін). Загальна протяжність нової дороги становить 174 км, 39 з яких по території Тернопільської області.

Дорога Р-26 раніше сполучала Острог, Кременець та Радивилів, а згідно постанови тепер пролягає лише з Кременця на Острог.

Натомість ділянку колишньої дороги Р-26 з Кременця до Радивилова обʼєднали з дорогою Р-32 і тепер вона має назву /М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка з індексом Н-02.

Зміни відбулись і у назві дороги М-12. В процесі декомунізації дорога перейменована на Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знамʼянка (через м.Вінницю), протяжність автошляху при цьому не змінилась.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.