Для утеплення тернопільських будинків використовують цілий комплекс робіт

07 Сер 2015 / 07:25 | Переглядів: 1560

утеплення 2

Досвід утеплення будинків уже давно існує в країнах Європи, адже там програмитермомодернізаціїдіють більше 10 років. Відтак, у Тернополірозпочали утеплювати будинки. Відомо, що 70% коштів на утеплення виділяють з міського бюджету, а інші 30% повинні оплатити самі мешканці будинку.На даний час роботи тривають на двох будинках вул. Лисенка, 6 та бульваріД.Галицького, 16.

Експертипояснюють, що для того,абиутеплити житло, вартозастосувати не одну технологію. Це цілий комплекс робіт, який включає в себе встановлення індивідуального опалення, утеплення фасадів та горища, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі.

-На даний час роботи по утепленню тривають на двох будинках вул. Лисенка, 6 та бульварі Д.Галицького, 16, - зауважив міський голова Сергій Надал. - Тернополяни, які хочуть долучитися до "Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду", повинні провести загальнобудинкові збори, під час яких вирішити утеплювати фасад чи встановлювати індивідуальні теплові пункти, чи можливо весь перелік програми. Після цього - замовити кошторисну документацію та подати усі документи в управління ЖКГ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.