Вулиці Тернополя миє дезінфікуючим розчином місцеве КП і компанія чоловіка працівниці міськради

07 Тра 2020 / 10:40 | Переглядів: 2690

radatadata

"Авакс Проф" в основному займається ремонтом та утриманням доріг, однак також надає послуги з прибирання, озеленення, транспортних перевезень, послуги спецтехніки та інше. Фірма належить мешканцю Тернополя Олександру Ярмоленко. Його дружина, за даними декларації за 2018 рік, працює в Тернопільській міськраді на посаді заступника начальника відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення.

Згідно з Clarity, від управління "Авакс Проф" отримало замовлень на понад 375 млн грн, а місцевої Служби автомобільних доріг та УКБ Тернопільської облдержадміністрації - майже 1,1 млрд грн.

Третій договір вартістю 194,75 тис. грн на миття вулиць мікрорайонів Дружба, Кутківці, Пронятин, Березовиця дезінфікуючим розчином підписали із Тернопільським міським ШРБП "Міськшляхрембуд", засновником якого є Тернопільська міськрада.

Ні один із трьох договорів не оприлюднений. Зазначено лише, що послугу надаватимуть цьогоріч.

Як повідомила Тернопільська міська рада 27 квітня, дорожнє покриття на перехрестях і зупинках громадського транспорту дезінфікують розчином гіпохлориту натрію. Наразіна цих масивах щоденно працює одна машина. При підвищенні температури зовнішнього повітря буде розглянута можливість збільшення кількості одиниць техніки. Резервувар поливальної машини вміщає 5 тонн розчину, і впродовж дня транспорт розпилює не менше 50 тонн розчину.

У повідомленні міськради вказано, що загалом у Тернополі дороги та тротуари прибирають та дезінфікують три організації: ТОВ "Авакс Проф", ТМШРБП "Міськшляхрембуд" та ТОВ "Техно-Буд-Центр". Однак договір із останньою компанією на миття дезінфікуючим розчином в Prozorro не оприлюднений.

Публікацію підготували за підтримки МФ Відродження

Наші Гроші

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.