Вітаємо з професійним святом!

16 Лис 2012 / 09:56 | Переглядів: 1599

Сергій Надал

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв'язку

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вашій праці ми щодня дізнаємося про події у світі. Ви допомагаєте людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Телебачення, радіо, зв'язок загалом роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства.

Сьогодні це свято, як ніколи, об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, операторів, зв'язківців - усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян - право свободи слова. Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій.

Вдячний вам за плідне інформаційне партнерство та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Бажаю усім працівникам радіо, телебачення і зв'язку професійного розвитку, невичерпної енергії, геніальних творчих ідей та втілення їх у життя.

З повагою міський голова Тернополя
Сергій НАДАЛ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.