У Тернополі заклади торгівлі працюватимуть до 22-ї години

12 Кві 2012 / 13:58 | Переглядів: 1455

22:00

Внести зміни в рішення "Про впорядкування режимів роботи підприємств торгівлі, побуту, ресторанного господарства і закладів дозвілля та скасування рішень" та викласти його у новій редакції вирішили на засіданні виконкому 11 квітня.

За словами начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, вказане рішення прийняте ще в 2006 році. З тих пір у сфері торгівлі відбулося ряд змін.

Відтепер час роботи закладів торгівлі приведуть у відповідність до чинного законодавства: денний триватиме з 6.00 до 22.00, нічний - з 22.00 до 6.00. Ще однією з умов роботи закладів у нічний час буде наявність договору про встановлення камер відеоспостереження.

Заклади, які не потребують встановлення нічного режиму торгівлі, матимуть можливість звернутися у міськраду з проханням продовжити час торгівлі до 23.00.

"На звернення підприємців продовжити час торгівлі до 23.00 оперативно реагуватиме комісія по розгляду звернень щодо встановлення режимів роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля в нічний час та здійснення контролю за його дотриманням. Вона прийматиме рішення по кожному окремому суб'єкту підприємницької діяльності. Адже не всі об'єкти є однорідними, потрібно враховувати і місце розташування, чи є скарги на їхню діяльність. Тому, згідно законодавства, усі працюватимуть до 22.00. Ті, хто хоче мати погодження, мають право звертатися з цим питанням у міськраду", - зазначив міський голова Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.