Тернопіль вже має певні досягнення у Е-врядуванні

17 Бер 2015 / 12:56 | Переглядів: 1543

Євросамоврядування

Відбулася нарада з підготовки до навчального візиту представників органів місцевого самоврядування у нашому місті, яку провів міський голова Тернополя Сергій Надал. Тема навчання: "Використання інформаційних технологій в управлінні містом".

Хоча впровадження Е-врядування в Україні лише на початковому етапі, проте Тернопіль вже має певні досягнення в цьому напрямку. "Завдяки сервісу он-лайн оплати за комунальні послуги можна не виходячи з дому оплатити “комуналку”. Система відеоспостереження дозволяє дізнатись, що робиться в рідному місті у реальному часі. Ми можемо економити час на очікувані громадського транспорту завчасно переглянувши сайтhttp://detransport.com.ua.А вже будучи безпосередньо в тролейбусі маємо змогу працювати чи відпочивати в Інтернеті завдяки безкоштовному WiFi. Громаді стало легше контролювати владу завдяки проекту, який фіксує обіцянки політиків “Слово і Діло”. Окрім цього, кожен активний тернополянин може повідомити про виявлену проблему на платформу “Відкрите місто” і вже через декілька хвилин нею займатимуться відповідні служби", - наголошує Сергій Віталійович.
Вже цього тижня - 18 та 19 березня представники муніципалітетів зі всієї України приїдуть в Тернопіль для обміну досвідом.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.