Суд заборонив головам рад підписувати та оприлюднивати ще 10 рішень органів місцевого самоврядування на Тернопільщині

31 Січ 2014 / 13:01 | Переглядів: 1342

суд

Упродовж 30 - 31 січня 2014 року Тернопільський окружний адміністративний суд заборонив головам рад підписувати та оприлюднювати ще 10 незаконних рішень органів місцевого самоврядування щодо політичної ситуації в Україні.

Йдеться про створення Народних рад та їх виконавчих комітетів, загонів самооборони та з інших питань, прийнятих на засіданнях органів місцевого самоврядування 28-29 січня 2014 року.

Відповідні рішення органів місцевого самоврядування суперечать Конституції та законодавству України.

Додатково:

На сьогодні, судом вже визнано протиправними та скасовано 5 незаконних рішень місцевих рад. Також, суд заборонив головам рад підписувати та оприлюднювати 51-не незаконне рішення місцевого самоврядування.

Загалом, органами прокуратури області заявлено до суду 30 позовів на 55 незаконних рішень органів місцевого самоврядування.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.