Сергій Надал привітав працівників прокуратури з професійним святом

10 Гру 2012 / 11:59 | Переглядів: 2325

Надал вітає працівників прокуратури

Напередодні професійного свята у Тернопільській обласній прокуратурі відбулися урочистості, під час яких міський голова Тернополя Сергій Надал привітав учасників урочистого зібрання та вручив кращим подяки та цінні подарунки.

Звертаючись до присутніх, Сергій Віталійович, зокрема зазначив, що "прокуратура - це важливий елемент правової системи України. І тому ми висловлюємо шану та повагу вам, як людям, які є стоять на сторожі конституційних прав та свобод громадян. Ваша щоденна праця - це зміцнення державності й законності в країні. Її результати - це втілення в життя принципів верховенства права, захист Закону в усіх сферах суспільного життя. А найголовніше - збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою. Впевнений, що високий професіоналізм працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню правопорядку, надійному захисту громадян, дотриманню прав та свобод українців.

Україна крок за кроком будує правову справедливу державу. Тернопіль крок за кроком відроджує давню славу і будує місто майбутнього. І цей шлях ми проходимо разом.

У день вашого професійного свята сердечно вітаю вас і зичу здоров'я, радості, добра. Бажаю натхненного служіння людям і громаді. Нехай вашу роботу супроводжують патріотизм, сумління і гідність. Бажаю добробуту вашим родинам. Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.