Прокуратура вжила заходів щодо повернення земельної ділянки у власність громади міста Хоросткова

18 Лют 2015 / 10:08 | Переглядів: 1670

земельна ділянка земля замір

Прокуратура Гусятинського району звернулася до суду з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки з недобросовісним підприємцем-орендарем та повернення її у комунальну власність міста Хоросткова.

Встановлено, що місцевий підприємець отримав на підставі договору оренди земельну ділянку площею 135 кв.м. у тимчасове користування терміном на 10 років.

Проте, орендар, незважаючи на вимоги Гусятинської ОДПІ та претензії Хоростківської міської ради, не у повному обсязі та несвоєчасно сплачував орендну плату за використання землі, внаслідок чого виникла заборгованість перед місцевим бюджетом.

У зв'язку з цим, прокурор Гусятинського району звернувся до суду з позовом про розірвання договору оренди та повернення у власність територіальної громади зазначеної земельної ділянки, вартістю майже 35 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.