Прокуратура вимагає стягнути заборговану орендну плату на суму майже 50 тисяч грн.

07 Сер 2014 / 14:38 | Переглядів: 1249

чортків

Проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ "Чортківський м'ясокомбінат" заборгував місцевому бюджету майже 50 тисяч грн. орендної плати за користування земельною ділянкою, площею 65600 квадратних метрів.
Відповідний договір оренди між Чортківською міською радою та ТОВ "Чортківський м'ясокомбінат" укладений ще у 2008 році, строком на 10 років. За умовами договору підприємство щомісяця вносить орендну плату в розмірі 1726,30грн.

На початок липня 2014 року Чортківський м'ясокомбінат не сплатив до місцевого бюджету 49 590 грн орендної плати. Прокурор Чортківського району звернувся до Господарського суду Тернопільської області з позовом в інтересах міської ради про стягнення вказаного боргу з ТОВ "Чортківський м'ясокомбінат".

Прес-служба прокуратури області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.