Потенційні орендарі можуть зголоситися до 19 травня

06 Тра 2014 / 17:24 | Переглядів: 2131

звернення

Чотири об'єкти державного майна має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області.

Два із них, балансоутримувачем яких є Тернопільське міжрайонне управління водного господарства, розміщені у Тернополі на вул. Текстильній, 30А. Максимально можливий термін оренди обох - 2 роки 11 місяців. Йдеться про частину площадки з асфальтним покриттям загальною площею 30 кв.м, мета використання якої - миття автомобілів, та частину площадки з асфальтним покриттям загальною площею 300 кв.м, мета використання якої - складування матеріалів.

Балансоутримувачем двох інших об'єктів є Тернопільська дирекція залізничних перевезень ДТГО "Львівська залізниця". Максимально можливий термін оренди обох - 1 рік. У Заліщиках це частина пакгаузу з рампою площею 173, 1 кв.м і складу площею 40, 6 кв.м на станції Заліщики (вул.Залізнична, 5). Мета використання - розміщення складу будівельних матеріалів. У Підволочиську - частина нежитлового приміщення на 2-му поверсі триповерхової будівлі поста ЕЦ (вул. 22 Січня, 22) площею 1 кв.м. Мета використання - розміщення операторів телекомунікацій.

Заяви про оренду приймаються до 19 травня 2014 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.