Зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”

14 Лют 2018 / 21:00 | Переглядів: 754

Зміни до Закону України про безоплатну правову допомогу

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО - дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родимих відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживас (проживала) особа, яка вчинила домаимє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

НАСИЛЬСТВО ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ - діяння, спрямовані проти осіб через їхню стать, або поширені в суспільстві звичаї чи традиції (стереотипні уявлення про соціальні функції (становище, обов'язки тощо) жінок і чоловіків), або діяння, що стосуються переважно осіб певної статі чи зачіпають їх непропорційно, які завдають фізичної, сексуальної, психологічної або економічної шкоди чи страждань, включаючи погрози таких дій. у публічному або приватному житті.

Безоплатна правова допомога

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.