З 1 лютого "Київстар" припиняє дію окремих тарифних планів

15 Січ 2019 / 15:54 | Переглядів: 1220

Київстар

Мобільний оператор "Київстар" оголосив про припинення обслуговування абонентів за окремими застарілими тарифними планами із 1 лютого 2019 року на інтернет та телебачення. Про це інформує сайт найбільшого в Україні оператора мобільного зв'язку.

"З 1 лютого 2019 року припиняють дію окремі застарілі тарифні плани послуг "Домашній Інтернет" та "Домашнє ТБ". Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції зі швидшою передачею даних", - йдеться в повідомленні.

Крім того, з 1 лютого 2019 року змінюються умови окремих тарифних планів "Київстар Все разом". Їх у "Київстартакож називають "застарілими".

Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції. Такі пропозиції, пояснюють в "Київстар", містять більшу кількість послуг.

Як повідомляв Укрінформ, з 15 січня до 15 лютого Київстар припинить дію 13 тарифних планів. Як пояснюють у компанії, таке рішення зумовлене невигідними та неактуальними для клієнтів умовами.

Зокрема, припиняють дію тарифні плани: XXL, Базовий, Безлім Київстар, Класичний, Комфорт, Комфорт , Ультра Комфорт, Вільний Київстар, Вільний Київстар 35, Вільний смартфон, Тариф 29, 5 0 Новий!, Київстар 3G Онлайн 2017.

А з 14 січня 2018 року "Київстар" припинив підключення та перехід на низку тарифних планів, пов'язаних з так званим "інтернетом речей", у зв'язку зі зміною тарифів.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.