У Тернополі частково відновили роботу деяких сфер (перелік)

05 Тра 2020 / 11:08 | Переглядів: 1449

karantoooo

На засіданні оперативного штабу у Тернополі було прийнято рішення про надання дозволу з 5 травня на часткове відновлення роботи ряду сфер, що були дозволені Постановою КМУ. Про це повідомляють у міській раді.

Зокрема, ідеться про торгівельну діяльність продуктами швидкого харчування, провадження діяльності з надання фінансових послуг, надання ургентної стоматологічної допомоги приватними клініками/кабінетами.

Рішення звучить так: "Дозволити з 05 05 2020 року:

1. Діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки за умови забезпечення персоналу (захист обличчя та очей, рук) та споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі на день,температурного скринінгу працівників на початок роботи, безконтактної передачі замовлення.

2.Торгівельну діяльність продуктами швидкого харчування, в тому числі кавою та гарячими напоями в одноразовому пакуванні - із забороною вживання їжі та напоїв на місці за умови забезпечення персоналу (захист обличчя та очей, рук) та споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі на день, температурного скринінгу працівників на початок роботи, безконтактної передачі замовлення.

3.Провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ, за умови перебування в приміщенні не більше одного відвідувача, з використанням засобів індивідуального захисту (маски, рукавички, окуляри або щиток) працівниками та відвідувачами, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів (прибирання з деззасобами двічі в день з відміткою в графіку прибирань).

4.Надання ургентної стоматологічної допомоги приватними стоматологічними клініками/кабінетами, виключно за умов:

- наявності довідки, розміщеної на доступному для відвідувачів місці про результати аналізів обстеження наCOVID-19методом ПЛР;

- забезпечення роботи медичного персоналу в засобах індивідуального захисту (захисні комбінезони, окуляри, маски, щиток) відповідно до наказу МОЗ України від 30.04.2020 №994 "Про внесення змін до додатку 6 до Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)";

- за попереднім записом, не більше одного пацієнта в кабінеті;

- дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів в умовах карантину відповідно до наказів МОЗ України".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.