У Тернопільському центрі зайнятості орієнтували безробітних на службу за контрактом в Національній гвардії України

11 Жов 2017 / 09:58 | Переглядів: 1503

У Тернопільському центрі зайнятості орієнтували безробітних на службу за контрактом в Національній гвардії України

Для забезпечення інформування осіб, які шукають роботу щодо можливості проходження служби за контрактом у військових частинах Національної гвардії України в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшла зустріч із Заступником начальника відділу комплектування (начальником відділення), начальником Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру - Петром Прокопівим.

Пан Петро розповів учасникам зустрічі про можливість працевлаштування на контрактній основі в Національній гвардії України, продемонстрував відеоролик про особливості проходження служби в Національній гвардії України. Також представник відділення комплектування наголосив, що при проходженні служби надаються соціальні та медичні гарантії, проводиться забезпечення формою. "А при бажанні кожен контрактник може пройти навчання чи підвищення кваліфікації в спеціалізованих навчальних закладах", - зауважив Петро Прокопів. Також він ознайомив присутніх із основними вимогами, які пред'являються до кандидата на контрактну службу.

На завершення усім учасникам зустрічі представник відділення комплектування роздав інформаційні листівки та буклети.

Галина ПРИСТУПА,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Тернопільського МРЦЗ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.