У Тернопільському будинку праці відбувся клубний день

10 Гру 2017 / 20:30 | Переглядів: 1253

У Тернопільському будинку праці відбувся клубний день

У консультаційному центрі для школярів Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось чергове засідання Клубу бізнес-подій. Учнів 8-го класу Тернопільської ЗОШ № 8 зацікавила тема "Успішне покоління Z - яке воно?".

Учасники засідання обговорили фактори впливу на вибір майбутньої професії та що майбутній фах може дати молодій людині. Фахівець Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Аліна Грицаєнко розповіла дітям про різноманітний світ професій та важливість правильного вибору фаху.

Юні відвідувачі обговорили особливості професійних вмінь покоління Z (люди, народженні від 2002 року) і що можна зробити, щоб співпраця із іншими (старшими) поколіннями була продуктивна; переглянули слайд-шоу "15 пріоритетних професій у майбутньому".

На завершення засідання майбутній психолог - студентка 3-го курсу ТНЕУ Тетяна Цибульська провела бажаючим тестування (психогеометричний тест) на визначення особистісних якостей.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.