Тернопільські абітурієнти проходять «сканування» металодетекторами державної служби охорони

14 Чер 2013 / 11:15 | Переглядів: 2406

міліція металошукач абітурієнт

Зараз по Україні проводиться зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників загальноосвітніх шкіл, яке завершиться 27 червня. На сьогоднішній день у Тернопільській області зареєстровано 7708 абітурієнтів, які виявили бажання прийняти участь у тестуванні.

Пункти тестування, упродовж усього терміну, будуть охороняти професійно підготовлені працівники відділу державної служби охорони при УМВС в Тернопільській області, які сумлінно виконують покладені на них вимоги у 105 школах Тернопілля. Їх діяльність регламентується інструкцією, яка затверджена спільним наказом МВС та Міносвіти, що передбачає використання спецзасобів- ручних металошукачів. Зокрема, було введено поняття "технологічна перерва", яка оголошується під час роботи абітурієнтів над тестовими завданнями. Саме тоді представники ДСО використовують металодетектори для контролю за дотриманням правил проходження ЗНО.

Звичайно, для дітей це перший важливий крок, завдяки якому вони оберуть собі майбутню омріяну професію, проте не всі на це ідуть свідомо. Знайшлися хитруни, які намагалися пронести на пункти телекомунікаційні засоби та "полегшити" собі життя традиційними способами- шпаргалками. Таких спритників по Тернопільскій області було виявлено двоє, які ніяк не сподівалися, що їх так вміло "обеззброять" міліціонери Державної служби охорони.

Завдяки ручним металошукачам та ретельно підготовленим працівникам охорони у абітурієнтів немає шансів на сторонню допомогу, лише на свої знання.

Ілона Гайдадіна
ВДСО при УМВС України
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.