Тернопільська місцева прокуратура – на захисті інтересів держави

16 Січ 2019 / 19:15 | Переглядів: 2214

Тернопільська місцева прокуратура

Тернопільською місцевою прокуратурою постійно забезпечується захист інтересів держави на пріоритетних напрямках. Зокрема у бюджетній сфері, з питань державної та комунальної власності, у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом реалізації однієї із основних функцій, покладених на органи прокуратури - представництва інтересів держави в суді.

На цьому напрямку Тернопільською місцевою прокуратурою упродовж 2018 року пред'явлено 25 позовних заяв на суму 2,086 млн. гривень, із них: в бюджетній сфері - 13 позовних заяв на суму 823 тис. гривень; з питань державної та комунальної власності - 7 позовів на суму 809 тис. гривень; у сфері охорони навколишнього природного середовища - 1 позов на 24 тис.грн.

Протягом 2018 року задоволено 11 позовів на суму 677 тис. грн. та добровільно відшкодовано відповідачами - 6 позовних заяв на суму 600тис.гривень.

Окрім цього, у 2018 році Тернопільською місцевою прокуратурою пред'явлено 33 позови в рамках кримінального судочинства про відшкодування шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями на загальну суму 842 тис.грн., з яких, протягом минулого року, задоволено 15 позовів на суму 130 тис.грн. та добровільно відшкодовано 15 позовів на суму 74тис.грн.

Інформує Тернопільська місцева прокуратура

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.