Про допомогу малозабезпеченим під час карантину

12 Кві 2020 / 09:59 | Переглядів: 1122

Іван Сороколіт: «Коли в Тернополі влада вбила місцеве самоврядування і втратила цивілізований звязок з громадою, то починає говорити вулиця» 1

Помічаю, що зараз розгорнулось чи не справжнє змагання благодійників у допомозі "безкоштовними продуктовими пакетами" малозабезпеченим людям (стареньким, одиноким та ін.).

Безперечно про людей, які потребують допомоги, слід турбуватись. Завжди! Але не можу збагнути як саме зараз і саме карантин вплинув на категорію "стареньких людей". Припинилась виплата пенсій? Управління соц.політики перестало ставити на облік нових соціально незахищених? Чи зупинило усі види допомоги потребуючим верствам населення? Власні спостереження та здоровий глузд підказують, що страждати починають повноцінні здорові люди молодого й середнього віку та їх сім'ї, які втрачають роботу або самозайняті люди, які зупинили підприємництво.

Іван Сороколіт, політик, громадський діяч

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.