Пластунка Наталка Нагуляк керує бригадою “швидкої”, яка їздить перевіряти підозри на COVID-19 у Тернополі

01 Тра 2020 / 10:13 | Переглядів: 1087

plast11

Наталка Нагуляк. Членкиня наглядової ради Пласту, відповідальна за роботу із волонтерами від 35 років. Зараз працює на передовійу Тернополі: Наталка керує бригадою екстреної медичної допомоги, яка їздить перевіряти підозри на COVID-19.

На фото — Наталя у пластовому однострої, на іншому — у захисному костюмі на виїзді.

“У моїй роботі найбільше шкодить страх. Страх породжує агресивність. На початку викликів мало, бо люди сприймають медиків як потенційну загрозу. Зараз викликів вже більше, бо люди хворіють. Це у свої чергу породжує нові, гірші страхи”, — каже Наталка.

Із позитиву, як розповідає Наталка, у боротьбі з поширенням вірусу багато допомагають волонтери.

До речі, крім посади у наглядовій раді Пласту, Наталка багато часу приділяє виховній роботі з молоддю: виховує гурток Мегаскоби, курує виховну роботу у гнізді “Вісники ранкової зорі” (об'єднання роїв новацтва — дітей 6-11 років) і теж саме в курені імені Квітки Цісик (подібне об'єднання, але вже старших дівчат віком 12-17 років).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.