Новинний дайджест (світ)

19 Вер 2013 / 12:36 | Переглядів: 1989

Газети

92-річний дідусь одружився з молодшою на 70 років дівчиною

В Іраку відгуляли незвичне весілля. Разом з двома онуками одружився 92-річний дідусь, який обрав собі в дружини 22-річну дівчину.

Підбирали дружину чоловікові його сини. Попередня дружина нареченого померла три роки тому, коли їй було 58 років.

Правозахисники вимагають арешту чоловіка дівчинки

Дівчаток в Ємені віддають заміж в дитячому віці, щоб чоловіки могли виховати їх покірними. Так 8-річна дівчинка на ім'я Раван померла у свою першу шлюбну ніч з 40-річним чоловіком.

Як повідомляє The Daily Mail, на ранньому шлюбі наполягали батьки дівчинки, оскільки за це вони отримали кілька сотень доларів від нареченого. Ще зовсім дитина, вона не витримала травм, завданих їй під час сексу із законним чоловіком. Крім того, родина дівчинки була не проти раннього шлюбу, оскільки вони є традиційними. Прийнято вважати, що заміжжя в дитячому віці дозволяє дівчаткам звикнути до ролі покірної дружини і не піддатися спокусам.

Салустіано Санчес-Бласкес помер у віці 112 років

У штаті Нью-Йорк у ніч на неділю у віці 112 років помер найстаріший чоловік світу Салустіано Санчес-Бласкес. Книга рекордів Гіннеса офіційно визнала його найстарішим чоловіком у червні 2013 року, коли помер японець Дзіроемон Кімура, якому було 116 років. Довгожитель народився в Іспанії в 1901 році. Юнаком поїхав на Кубу, потім - у США. Працював шахтарем у штаті Кентуккі, захоплювався грою на музичних інструментах.

У Нідерландах ловити злочинців поліцейським допомагають щурі

Голландська поліція мобілізувала щурів на боротьбу зі злочинністю. У Роттердамі їх використовують для виявлення слідів пороху. Поліцейські зазначають, що у цих гризунів дуже добре розвинений нюх. Ця їх особливість допомагає легше і швидше знаходити підозрюваних з вогнепальною зброєю. Ефективність такого методу, за словами місцевих експертів, становить від 95 до 100 відсотків, повідомляє Euronews.

У Швеції перевезуть ціле місто, яке може провалитися під землю

Шведському місту Кіруна, щоб вижити, доведеться переїхати на нове місце. Упродовж наступних двох десятиліть понад 3000 квартир і будинків, кілька готелів, 670 000 квадратних метрів офісних приміщень, школи і лікарні будуть мігрувати на схід. Річ у державній гірничодобувній компанії "Luossavaara-Kiirunavaara". Для того, щоб видобувати більше залізної руди, треба копати вглиб довколишніх гір, це призведе до тріщин і деформації землі, на якій стоїть місто. Переїзд міста обійдеться в круглу суму, але місцева влада обіцяє: всі знакові будівлі будуть акуратно розібрані, перевезені і відтворені на новому місці. Зокрема, така подорож очікує стару церкву Кіруни, яка в 2001 році була визнана найкрасивішою будівлею Швеції.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.