На Тернопільщині прокуратура повертає землі ліцею вартістю понад 3 млн. грн

12 Кві 2017 / 22:18 | Переглядів: 1240

земля поле

Господарським судом Тернопільської області задоволено позови Кременецької місцевої прокуратури щодо визнання недійсним договорів про спільну діяльність та повернення державному навчальному закладу "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею понад 112 га вартістю понад 3 млн.грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, встановлено, що на переданих навчальному закладу земельних ділянках, приватне агроформування вирощує сільськогосподарські культури , а угоди про використання цієї землі , всупереч вимог законодавства, не погоджені із органом управління ліцеєм - Міністерством освіти і науки України.

Прокуратура забезпечуватиме виконання рішень суду та належного використання землі професійного коледжу і забезпечення прав вихованців закладу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.