Масова загибель риби у річці Нічлава

19 Лют 2013 / 16:24 | Переглядів: 1965

Вода

15 лютого 2013 року Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області було розглянуто звернення громадян стосовно загибелі водних живих ресурсів у р. Нічлава на протязі 300 м нижче ставу у с. Теклівка Гусятинського району.

Відібрано проби води у р. Нічлава на виході із Копичинецького ставу, у ставі с. Теклівка та у р. Нічлава нижче ставу у с. Теклівка. В ході перевірки встановлено загибель риби плотви у р. Нічлава нижче ставу у с. Теклівка в кількості 546 шт. та окуня в кількості 38 штук.

Причиною загибелі риби є недостача кисню у ставі с. Теклівка, яка може бути повязана із погодніми умовами через невжиття заходів щодо підвищення вмісту кисню у воді або потрапляння забруднюючих речовин у водні об'єкти.

Остаточний висновок можна буде зробити після отримання усіх результатів зворотних вод, які здійснює Державна екологічна інспекція у Тернопільській області, та риби, аналіз якої здійснюють органи ветеринарної служби.

Прес-служба ДЕІ в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.