День відкритих дверей у Тернопільському коледжі

08 Лют 2018 / 10:10 | Переглядів: 1494

День відкритих дверей у Тернопільському коледжі

У Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. На захід були запрошені фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Вони провели профдіагностичне тестування; надали інтерпретацію результатів та поради щодо важливості ґрунтовного вивчення особливостей кожної з професій; розповіли школярам про послуги служби зайнятості, стан ринку праці регіону; поінформували учасників про сучасні форми пошуку роботи, а саме - відеорезюме та проходження скайп-співбесід.

Також учні та їх батьки дізнались про можливість он-лайн тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри Державної служби зайнятості (www.profi.dcz.gov.ua<http://www.profi.dcz.gov.ua>).

Усі відвідувачі Дня відкритих дверей ознайомились з актуальними вакансіями Тернополя та Тернопільського району.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.