Чиновники обіцяють, що біометричний паспорт коштуватиме як звичайний

10 Вер 2012 / 15:04 | Переглядів: 1870

паспорт біометричний

Ціна виготовлення біометричного паспорта з електронним чіпом в Україні буде дорівнює вартості звичайного.

Про це заявив директор комбінату "Україна" Максим Степанов в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня. Україна".

Також, за словами Степанова, ціна виготовлення паспортів не зміниться: "Впевнений, що ні. Тому ми, як державне підприємство гарантуємо максимально низьку собівартість виробництва. Причому ціна не виросте навіть при виробництві документів з електронним чіпом. До речі, в цьому році ми закупили новітню німецьку лінію для випуску паспортів з електронним чіпом-носієм інформації фірми "Куплер" - це виробник № 1 у всьому світі. Лінія буде поставлена в кінці жовтня".

Крім того, коментуючи вето Президента, накладене на закон про адміністративні послуги, що має регулювати ціни на паспорти, Степанов зазначив: "З моєї точки зору, вето глави держави абсолютно логічне. Закон повинен бути приведений у відповідність з чинною нормативною базою. Наскільки мені відомо , новий, доопрацьований закон про адмінпослуги буде знову винесено на розгляд парламенту найближчим часом. Принципове значення закону полягає в тому, що всі ціни на адміністративні послуги, в тому числі вартість паспорта, будуть визначатися державою". Також за словами Степанова держава буде повністю контролювати виробництво паспортів.

За словами директора поліграфкомбінату, ціни на адміністративні послуги, в тому числі на виготовлення біометричних паспортів, будуть встановлюватися максимально прозоро - нормативними актами Кабміну.

Окупність вкладених коштів буде досягнута за рахунок виробництва банківських карт, "які ми зможемо виробляти за найвищими світовими стандартами якості, які не мають аналогів в Україні", - сказав Степанов.

Джерело: РБК-Україна

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.