Американці знайшли порушення у підготовці України до виборів

17 Вер 2012 / 08:50 | Переглядів: 1541

Вибори

Уже на стадії підготовки до проведення виборів до Верховної Ради в Україні є відхід від демократичних вимог. Про це на 9-й щорічній зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" заявив заступник помічника держсекретаря США, заступник голови бюро з питань демократії, прав людини і праці Томас Меліа.

"Міжнародна громадськість і спостерігачі вже зараз мали оцінити, чи відповідає передвиборча ситуація нормам стандартів демократії та прагненню України йти в Європу. Гадаю, що зараз ця оцінка була б незадовільною", - наголосив Меліа.

Прикладами такого відходу від принципів демократії він назвав "переслідування деяких опозиційних кандидатів, незадовільну організацію виборів, яка матиме наслідки під час підрахунку голосів".

За словами Меліа, у виборчих комісіях немає рівного представництва всіх партій. Він також відзначив обмеження в доступі громадян до інформації, згадавши, зокрема, подіх навколо телеканалу ТВі. Водночас, на його думку, ще є час, щоб змінити ситуацію і "поліпшити оцінку з боку міжнародних спостерігачів".

Парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня.

Джерело: радіо Свобода

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.