Акція "Лист солдату"

01 Сер 2014 / 11:42 | Переглядів: 4581

лист

Намалюй листа солдату, напиши слова підтримки. Саме під таким гаслом розпочинається збір дитячих творів, які будуть передані українським солдатам . В рамках діяльності координаційного центру підтримки добровольців, які беруть участь в АТО Бережанська Самооборона ім. Героїв Лисоні оголошує про проведення акції "Лист солдату". В рамках акції самооборонці збиратимуть листи із словами підтримки, подяки та малюнки від дорослих і дітей, аби потім надіслати їх бійцям, які перебувають в зоні АТО.

Мета акції "Лист солдату" - підняття бойового й патріотичного духу наших українських військових, моральна підтримка.

Дитячі малюнк та листи від дорослих будуть передані Бережанською Самообороною ім. Героїв Лисоні українським військовим, які зараз перебувають на Сході разом із
медикаментами, речами та продуктами, збір яких вже розпочався.

Долучитися до акції "Лист солдату" може кожен, хто хоче підтримати нашу армію. Свої листи, малюнки
та ідеї можна приносити за адресою: м. Бережани, вул Шевченка,1 перший поверх (2-й корпус ЗОШ №2, вхід від вулиці Шевченка).

Гаряча лінія Центру підтримки добровольців - 0987779176
Детальна інформація на сайті www.sambеr.at.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.