Організація Чемпіонату світу із водно-моторного спорту в Тернополі стала взірцем для європейських країн

06 Вер 2012 / 17:16 | Переглядів: 1719

водомоторний спорт 2

Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук подякував міському голові Сергію Надалу за вдало проведені світові змагання у Тернополі.

Він наголосив, що все відбулося на найвищому рівні завдяки співпраці усіх тих, хто був причетний до організації чемпіонату та доброзичливому ставленні городян. Відтак, Тернопіль отримав не лише схвальні відгуки офіційних осіб Міжнародного водно-моторного союзу (UIM), а й став реальним взірцем для інших європейських країн-організаторів спортивних змагань.

"Від імені учасників змагань, усього колективу журі, організаторів, рятувальників та працівників Національної федерації водно-моторного спорту бажаємо Вам та Вашим колегам успіхів, творчої наснаги, та здоров'я для втілення усіх величних заходів та мрій - на славу файного міста Тернополя і його городян, во славу України", - побажав Віктор Шемчук.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.