Відомі ілюзіоністи брати Сафронови в Тернополі знімають “Україну чудес”

02 Лип 2012 / 10:19 | Переглядів: 3927

Сафронови

З понеділка по середу в Тернополі відбуватимуться зйомки телепередачі "Україна чудес". Десант з Нового телеканалу прибув в наше місто ще в неділю у складі 40 чоловік на чолі з російськими ілюзіоністами братами Сафроновими.

Тернопіль одне з міст, в якому будуть проходити зйомки другого сезону "України чудес". У першому сезоні знімальна група "України чудес" і брати Сафронови їздили по містах, розповідали легенди і показували чудеса - ця головна складова шоу залишилася незмінною. Але враховуючи, що паралельно ілюзіоністи багато розповіли про професію, якою займаються, про своє життя, симпатії, інтереси, про ставлення до прихильників, то переказувати вже відоме, але іншими словами п'ятнадцять серій, немає резону. Тому у другому сезоні шоу з'явиться студія з глядачами в Києві, з якої, власне, буде вестися ефір. А брати Сафронови, як і годиться чарівникам, будуть пречудовим чином з київської студії потрапляти в різні міста України. У студію до братів Сафронових буде приходити в гості відома людина, яка обов'язково візьме участь в одному з трюків, показаних у студії. Поки зірка буде знаходитися біля Сафронових, ніхто не дасть гарантій, що відомий чоловік не злетить або, приміром, не вибухне. Тим більше ніхто не зможе дати гарантій, що в неї не будуть встромляти шаблі.

Наразі знімальна група знайомиться з містом та визначається з локаціями зйомок, проте відомо, що одним з місць зйомок стане набережна Тернопільського ставу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.