Увага! Перенесення початку голосування на 24 березня!

20 Бер 2015 / 10:24 | Переглядів: 2541

Топ100 кращих тернополян

Перший етап (висунення кандидатів) громадського проекту "100 кращих тернополян" завершився 15 березня. Позначку у 50 та більше висунень подолав 221 тернополянин.

Розроблена організаторами методика перевірки зібраних даних виявила 60 номінантів з критичною кількістю висунень, котрі містять ознаки порушення основного правила народного праймерізу: "Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз".

У зв'язку з цим, детальна перевірка з залученням незалежних аудиторів проводитиметься довше запланованого.

Станом на 19 березня на базі зібраної доказової бази та за погодженням з аудиторами дискваліфіковано 16 кандидатур. З огляду на те, що нам невідомо чи порушення правил проекту відбувались з відома самих номінантів, ми не будемо називати їх імена. Але згодом будь-хто з самих номінантів може особисто отримати в організаторів інформацію чи входять вони в перелік дискваліфікованих.

Організаторами та незалежними аудиторами прийнято рішення розпочати початок основного етапу проекту "100 кращих тернополян" (голосування) 24 березня о 15:00.

У якості незалежних аудиторів долучені: Тернопільський прес-клуб, Люба Вовк, Олеся Красновська, Андрій Шкула, Надія Греса, Віталій Гнатюк.

Нагадуємо, що голосування триватиме місяць часу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.