У Тернополі рахують збитки після провокацій під міською радою

25 Кві 2014 / 12:31 | Переглядів: 1597

гроші1

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з ініціативною групою тернополян. На зустрічі йшлося про основні проблемні питання у місті.
“Ми почули всі проблеми, які були озвучені сьогодні - в мене пропозиція, щоб депутати проголосували за створення спеціальної комісії, до складу якої увійдуть голови депутатських комісій, депутати - мажоритарники, представники громадських організацій та всі бажаючі, - відзначив Сергій Надал. - Представники комісії мають опрацювати та додатково вивчити питання, які сьогодні були озвучені. Перше це стосовно виконання протокольного доручення щодо плану зонування міста, друге - передачі гуртожитків за адресами Макаренка, 6 та Макаренка,7 , та питання приватного підприємця Ліштаби, а також діяльності спортивно картінгово комплексу”.
Усі пропозиції та зауваження комісії буде підготовлено на розгляд наступної сесії міської ради, дату якої буде додатково повідомлено у ЗМІ на сайті міської ради та безпосередньо представникам спеціальної комісії.
Відтак депутати прийняли рішення про створення спеціальної комісії, яка розгляне усі проблемні питання у Тернополі, які були озвучені сьогодні.
“Про дату сесії буде повідомлено додатково через ЗМІ, висновки комісії буде оприлюднено по завершенню роботи, кожен хто захоче почути відповідь почує її. Дякую за підтримку за активку позиції і за розуміння, - зауважив Сергій Надал”.
Ті ж люди, які сьогодні спровокували протистояння біля міської ради понесуть відповідальність згідно чинного законодавства.
“Сьогодні вставнолюють розмір збитків і осіб які це зробили, те майно міської ради, що сьогодні було понищено ми відновимо, а далі все буде відбуватися у межах діюго законодавства, - підсумував Сергій Надал”.

Нагадаємо сьогодні під стіни міської ради принесли шини, і кілька десятків осіб намагалися прорватися в приміщення ради, внаслідок чого було пошкоджено двері та вибито вікно.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.