У Тернополі оголошено конкурс на кращий ескіз пам'ятника Небесній сотні

12 Бер 2014 / 15:41 | Переглядів: 3474

небесна сотня

Сьогодні, на черговому засіданні, виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про затвердження програми та умов конкурсу на кращий ескізний проект пам'ятника Небесній сотні в м. Тернополі. Пам'ятник встановлять на Площі Героїв Євромайдану (колишньому майдані Мистецтв).

"Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити ескізний проект пам'ятника Небесній сотні з благоустроєм Площі Героїв Євромайдану з метою увіковічення пам'яті борцям за національну державність та її Незалежність, - сказав Василь Бесага, головний архітектор міста. - Тривалість проведення конкурсу два місяці з дня опублікування про оголошення конкурсу в засобах масової інформації. За результатами конкурсу журі відбирає три кращі проектні пропозиції. Для визначення кращих пропозицій встановлюється три премії: перша - 5 000 грн. друга - 3 000 грн. третя - 2 000 грн.".

Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації проводиться після опублікованого оголошення конкурсу, за адресою м. Тернопіль бульвар Т.Г. Шевченка, 1, 3-й поверх, контактний тел. 42-06-72 з 10.00 до 13.00, ел. адреса -kultura_mr.ter@mail.ru.

Крім того, сформовано журі, яке і визначить найкращий проект пам'ятника Небесній сотні, який встановлять на Площі Героїв Євромайдану.


фотоhttp://lubovbogitvorchestvo.uol.ua/text/7576474/

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.