У храмі Успення Пресвятої Богородиці покажуть хресну дорогу «Безмовний крик»

08 Кві 2013 / 16:42 | Переглядів: 2716

церква острозького Успення Пресвятої Богородиці

12 квітня орієнтовно о 17-18 годині у церкві Успення Пресвятої Богородиці, що розташована на вулиці Кн. Острозького планують організувати театралізовану хресну дорогу "Безмовний крик ненародженої дитини".

"На днях ми показали "Безмовний крик ненародженої дитини" в Українському домі "Перемога", - розповідає Петро Дець, заступник директора ПК "Березіль" з творчої роботи. - Відтак, плануємо 12 квітня організувати дану хресну дорогу у церкві Успення Пресвятої Богородиці".

Три роки тому хресна дорога "Безмовний крик ненародженої дитини" була показана у ПК "Березіль" та для школярів ЗОШ № 10. Цього ж року роботу удосконалили і планують показати широкому загалу тернополян. Ініціаторами створення такої унікальної постановки виступили тернополянки - Зоряна Вовк та Оксана Гребеняк, а цього року долучилася ще й Люба Мазепа.

"Цієї театралізованою хресною дорогою ми хочемо донести до людей жахливість абортів, - зізнається Зоряна Вовк. - Ми хочемо зберегти нові життя і проти насильства та вбивства. Ми покажемо цю хресну дорогу у церкві "на рогатці", а згодом плануємо, щоб її побачили студенти тернопільських вишів".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.