Тернопільський медичний університет став кращим в Україні

06 Бер 2014 / 15:43 | Переглядів: 5710

медичний

Учора, 5 березня, стало відомо, що перше місце у рейтингу медичних вищих начальних закладів України, який проводить Міністерство охорони здоров'я, отримав Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського. На другій сходинці розташувався Національний медичний університет імені О.Богомольця. Третє місце в Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
Потрібно зазначити, що рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України здійснювали за всіма можливими показниками - від навчального процесу і наукової роботи до забезпечення матеріально-технічної бази і економічної діяльності. Міністерство охорони здоров'я України детально аналізувало роботу всіх вищих медичних навчальних закладів. Таких в Україні є вісімнадцять.
Під час останнього рейтингу МОЗ ТДМУ отримав третє місце. Упродовж кількох років оцінювання діяльності ВНЗ не здійснювали. Цього року МОЗ відновило практику рейтингування і тепер щороку до 25 лютого відбуватиметься оцінювання діяльності медичних вишів.
Тернопіль може пишатися тим, що медичний університет міста визнано найкращим.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.