Тернопільська загальноосвітня школа №2 святкує 60-річчя

03 Бер 2016 / 10:49 | Переглядів: 3294

ювілей 095игнь04р рпи день народження

Міський голова Сергій Надал вітає учнів Тернопільської загальноосвітньої школи №2, увесь трудовий колектив та дирекцію із 60-річчям навчального закладу.

Шановні вчителі, учні та випускники школи №2!

Від імені Тернопільської міської ради, депутатського корпусу та працівників міської ради щиро вітаю ваш навчальний заклад із 60-річчям від дня заснування. Усі шість десятиліть педагоги цього заклади сіяли і продовжують сіяти зерна знання тисячам учням, а сам заклад, переконаний, стає для вихованців другою домівкою.

Бажаю усім вчителям невпинного руху вперед, успіху, переймати передовий досвід інших закладів України та Європи та впроваджувати усі творчі ідеї у життя. Дирекції - натхнення у щоденних робочих справах, продовжувати створювати належні умови для виховання учнів. Учням, у першу чергу, бажаю гідно представляти заклад на олімпіадах, конкурсах, реалізовувати свій творчий потенціал і з гордістю нести звання учня загальноосвітньої школи №2 впродовж життя.

Процвітання школі! Вірю, що школа займе гідне місце серед кращих шкіл України. Бажаю усім міцного здоров'я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба та щастя! Рясних Божих благословінь!

З повагою,

міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.