Тернопільська аграрна дорадча служба реалізувала навчальний проект

07 Вер 2020 / 12:59 | Переглядів: 32467

земля поле

ГО "Тернопільська аграрна дорадча служба" в рамках грантового конкурсу в межах "Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства", який реалізує ІСАР "Єднання", а фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) реалізувала навчальний проект із організаційного розвитку.

Тернопільська аграрна дорадча служба протягом червня-серпня 2020 року реалізувала навчальний проект із організаційного розвитку. Метою проекту було заплановано структурувати роботу ГО "ТАДС", розробити план та стратегію діяльності на 2021-2025. Учасниками проекту стали 18 осіб - члени та прихильники громадської організації. Проект включав навчальних 4 тренінги, 4 робочі зустрічі та 2 дискусії.

Сьогодні сіль­сько­гос­по­дар­ське до­радниц­тво прок­ла­дає шлях до Єв­ро­пи. В Уго­ді про Асо­ці­а­цію з ЄС йо­му відводилося особ­ли­ве міс­це: сто­ро­ни зо­бов'язу­ють­ся всі­ля­ко спри­я­ти роз­вит­ку до­рад­ниц­тва і ро­би­ти все, аби во­но ста­ло дос­туп­ним для кож­но­го фер­мер­сько­го та осо­бис­то­го се­лян­сько­го гос­по­дарс­тва. Саме забезпечення передачі знань та інновацій є пріоритетом Спільної аграрної політики Європейського Союзу, а також більшості країн-лідерів на аграрному ринку. А ефективне співробітництво між виробниками, переробниками, науковцями, органами влади, громадами у більшості країн світу здійснюють сільськогосподарські дорадчі служби.

За словами керівника ГО “ТАДС” та керівника проекту Мар'яни Томчак - “Реалізація проекту в першу чергу допомогла конкретизації та фокусування місії, цілей цінностей організації. А це у свою чергу сприятиме залученні більшої кількості членів організації та якіснішій роботі керівних організації. Розроблений стратегічний план сприятиме чіткій роботі та розумінню куди нам рухатись.”

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.