Тернопіль нагородили Європейським дипломом Ради Європи

07 Тра 2013 / 10:44 | Переглядів: 2254

Сергій Надал

Комітет з питань соціальної політики, здоров'я та сталого розвитку Ради Європи нагородив Тернопіль Європейським дипломом Ради Європи.

За повідомленням голови комітету Премії Європи пана Алана Міля: “Комітет Ради Європи з питань Премії Європи запропонував, протягом зустрічі в Страсбурзі 23 квітня 2013 року, нагородити муніципалітет Тернополя Європейським дипломом Ради Європи. Комітет з питань соціальної політики, здоров'я та сталого розвитку ратифікував цю пропозицію. Ця нагорода може вважатись визнанням зусиль Тернополя у поширенні ідей Європейської спільноти.”

Диплом, як зазначено в Регламенті Премії Європи, "буде вручено тим муніципалітетам, чиї Європейські заслуги були визнаними, але чиї заявки є досить недавніми для отримання нагороди Прапора Честі".
Даний диплом одразу слідує за Прапором Честі та призначений стимулювати муніципалітети удосконалювати їхні Європейські зусилля, які вже високо оцінені Комітетом та, якщо продовжуватимуть, будуть нагородженні згодом нагородою Прапором Честі.

“Для Тернополя є великою честю отримати диплом Ради Європи. Ця відзнака є свідченням того, що наш муніципалітет рухається у вірному напрямку, напрямку популяризації ідей та цінностей Європейської спільноти.” - зазначив міський голова Сергій Надал.

Диплом є у формі пергаменту з назвою муніципалітету та датою нагородження. Він буде переданий Тернополю Головою Комітету з питань соціальної політики, здоров'я та сталого розвитку під час церемонії, яка відбудеться на черговій сесії Асамблеї (24-28 червня 2013 року) і на яку будуть запрошені міські голови міст-переможців.

Джерело: www.nadal.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.