Сховище у обласній дитячій лікарні у жалюгідному стані

28 Лип 2014 / 14:04 | Переглядів: 1611

обласна лікарня

Захисна споруда цивільного захисту, тобто сховище для потреб хворих та персоналу обласної дитячої лікарні, потребує термінового ремонту. У випадку будь-яких надзвичайних ситуацій, захистити життя медичного персоналу та дітей споруда не зможе.

Керівництво області до сьогодні не проявило жодної зацікавленості даним питанням та не виділило коштів на ремонт згаданих приміщень.

У сховищі наразі існує ряд проблем, які потребують термінового усунення. Зокрема, у приміщенні рівень стічних вод сягає 20-30 см, також потрібно відновити систему опалення, електропостачання, провести капітальний ремонт каналізації та водопостачання, стін та стелі, вхідного коридору, вентиляції; замінити фільтри та дерев'яні конструкції та ін. Адже у споруді з 1986 року ремонти не проводилися, хоча керівництво області зобов'язане утримувати сховище у належному стані.

Наразі реагування на проблему від керівництва області немає, хоча й начальникам профільних управлінь Тернопільської облдержадміністрації та голова Тернопільської обласної Ради отримали відповідні звернення від керівництва медичного закладу з проханням дотриматися зобов'язань та утримати у належному стані споруди цивільного захисту.

джерело http://doba.te.ua/novyny/shovysche-u-oblasnij-dytyachij-likarni-u-zhalyuhidnomu-stani.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.