Ще один привід для доброти

23 Гру 2013 / 09:12 | Переглядів: 2413

подарунки до св. Миколая діти свято

На фото: справа студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Інна Данилків. Фабрика подарунків Святого Миколая.

Святий Миколай народився у грецькому місті Патри близько 270 р.н.е. і був "дитям молитви" - єдиною дитиною заможних батьків, які дуже хотіли народити спадкоємця.

Виважений, але разом з тим і неспокійний, добрий та чутливий до людських переживань та незгод. Людина, яка твердо вірила в силу милосердя, відкритого та співчутливого серця. Він хотів робити життя людей, які зустрічалися йому легшим та щасливішим і йому це вдавалося. Він не залишав ні одне звернення до нього без відповіді, ні одну спраглу тепла душу без розради.

Зараз свято Миколая - це день, коли можна подарувати щось комусь просто так, порадувати кохану людину чимось особливим, здійснити мрію своєї дитини.

Знаходяться люди, яким хочеться зробити щось приємне та корисне і незнайомим людям, наприклад, малечі із сиротинця чи із сімей, яким матеріально непросто купити подарунки своїм дітям.

Студенти та викладачі Тернопільського коледжу Університету "Україна" кожен по-своєму намагаються допомагати тим, хто цього потребує: збором коштів, одягу чи предметів першої необхідності для сиротинця, костюмованим привітанням маленьких його мешканців. Цього ж року вдалося спробувати себе у ролі помічників Святого Миколая, які бережно пакували гостинці, а потім розносили їх дітям.

Думаю, що якщо ти можеш допомогти, то обов'язково зроби це, віддай те, що повинен віддати, звертай увагу на людей, які є поруч, вчися не просто дивитися, а й бачити та відчувати. Наповнюй своє життя вчинками та подіями про які пам'ятатимеш і через рік, не проживай життя даремно.

Ірина Скоробогата

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.