Реабілітаційний центр для учасників Майдану при Самообороні Тернопільщини

26 Лют 2014 / 12:35 | Переглядів: 1861

самооборона

У Самообороні Майдану Тернопільщини створено центр реабілітації для учасників протистоянь на Євромайдані та їх родин, який діє за 2-ома напрямками: психологічний та духовний.

Психологічний напрямок - допомога як учасникам дій на Майдані, так і їхнім близьким, з метою зняття психологічної напруги після подій силового протистояння. Роботу здійснюватимуть психологи, які з власної ініціативи вже запропонували свої послуги.

Допомога здійснюватиметься безкоштовно цілодобово щодня (при потребі), основний час прийому із 17.00 до 20.00 у будні. Записатись можна зателефонувавши на гарячу лінію Самооборони - 0687058804 (при потребі анонімно).

Духовний напрямок - спілкування із священиками, відвідання святинь. Деталі та реєстрація за номером гарячої лінії Самооборони - 0687058804.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.