На Чемпіонат Світу до Тернополя їдуть зі всіх куточків планети

20 Сер 2012 / 09:33 | Переглядів: 1394

водно-моторний спорт в Тернополі

Команду з Південно-Африканської Республіки, в складі 14 чоловік, очікують організатори Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в Тернополі. Африканці прилетять на змагання без човнів.

- Вони вирішили їхати через цілий світ до нас, бо прочитали на форумах захоплені відгуки учасників попереднього Чемпіонату Європи в Тернополі, - розповів ДОБІ голова Тернопільської федерації водно-моторного спорту Костянтин Маціпура. - Команда навіть човнів своїх не везе, бо занадто дорого - орендуватимуть їх у прибалтійців.

Цього року, до Дня міста вперше в Тернополі відбуватиметься Чемпіонат світу з водно-моторного спорту. Порівняно з минулим роком, коли проводили Чемпіонат Європи - висуваються набагато суворіші вимоги до організаторів.

Якщо минулого року безпеку на воді забезпечували місцеві спеціалісти, то тепер має бути сертифікована на міжнародному рівні команда рятувальників, яка запрошена з Угорщини.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.